Tvrdý terasový olej Peppermint ZB-15
  • Tvrdý terasový olej Peppermint ZB-15

Tvrdý terasový olej Peppermint ZB-15

Přírodní napouštěcí olej vytvrzený pryskyřicí je vhodný pro venkovní použití.
590 Kč
S DPH
Velikost balení
Počet
Skladem

  • Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h.  Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA! Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h. Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA!
  • Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg. Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg.
  • Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce. Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce.

Terasový olej je tónovaný minerálními pigmenty nejvyšší kvality, s nulovou hodnotou VOC a obsahuje pryskyřici pro extra tvrdost. Produkt se vsákne hluboko do dřeva, zvýrazňuje jeho strukturu. Zvyšuje odolnost proti oděru, ochraňuje před vlivem životního prostředí (jako je UV záření, vlhkost, atd.). Technologie umožňuje ochranu a obarvení dřeva již při jedné vrstvě.

Použití: všechny druhy dřevěných teras, dřevěných doplňků zahrad, zahradního nábytku a jiných dřevěných předmětů pro venkovní použití.

Požadavky na povrch: Je-li povrch ošetřen chemickými přípravky, musí být originální potah před použitím nátěru PAINT ECO odstraněn. Dřevo musí být čisté, suché, bez zbytků pryskyřice a prachu. Před použitím produktu musí být  vyplněny všechny trhliny a jiné vady.

 

Spotřeba:  

Řezivo ≈ 4-7 m²/1 l

Hoblované dřevo ≈ 12-15 m²/1 l

Tyto spotřeby jsou pouze orientační. Upozorňujeme, že skutečná spotřeba závisí na druhu dřeva a způsobu přípravy. Z toho důvodu doporučujeme, aby se provedl zkušební vzorek, na základě kterého bude stanovena přesná spotřeba.

Více informací na: www.painteco.cz

Parametry

Oblast použití
Exterier / interier
Ředění
Fermež

Specifické reference

ean13
4751017293713