Indeko-W
  • Indeko-W

Indeko-W

Omyvatelný sanační nátěr proti plísním
963 Kč
S DPH
Velikost balení
Počet

785407
  • Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h.  Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA! Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h. Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA!
  • Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg. Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg.
  • Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce. Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce.

Na kvalitní sanační nátěry odolné proti omývání, na vnitřní plochy napadené plísněmi, na preventivní nátěry ploch, které jsou ohroženy napadením plísněmi, v průmyslových podnicích s vlhkými prostory, jako jsou pivovary, mlékárny, jatky, konzervárny aj., i na posílení hygieny v místnostech v soukromém bytovém sektoru. Díky svým mimořádným antibakteriálním vlastnostem je často tato barva používaná v domovech pro seniory, školách a nemocnicích.

Vlastnosti

  • ředitelná vodou a s minimálním zápachem
  • difúzní sd < 0.1 m
  • dlouhodobé antifungicidní a antibaktericidní účinky nátěru
  • odolná proti vodným čisticím a dezinfekčním prostředkům

Balení / velikosti nádob

10 a 2,5 l

Barevné odstíny

Bílý. Technologií ColorExpress lze tónovat v široké škále odstínů.

Stupeň lesku

Matná

Skladování

V chladu, chraňte před mrazem.

Otěr za mokra

třída 2

Kontrastní poměr

třída 2 při spotřebě 6 m2/l

Maximální zrnitost

jemná (< 100 µm)

Hustota

cca 1,5 g/cm3

Propustnost vodních par (hodnota sd)

sd:  < 0,1 m

Vnitřní prostory bez bakterií a plísní

Prémiová interiérová barva Indeko W je vhodná pro obytné prostory, kde je kladen vysoký důraz na čistotu a zdravé bydlení. Bakterie a spory plísní, které se šíří v obytných prostorech jsou velice nebezpečné pro lidské zdraví. Lidská populace je stále náchylnější na získávání různých alergií a nemocí způsobených vlivem špatného životního prostředí, potravin, které jíme a stresem, kterému jsme denně vystavováni. Lidé by se měli zamyslet nad tím, co pro sebe a své blízké mohou udělat a jak zlepšit a prodloužit kvalitu svého života.

Jednou z možností je, aby si zajistili zdravé prostředí v interiérech, ve kterých tráví nejvíce času.  Caparol dodává vysoce kvalitní barvy, které nezatěžují životní prostředí a jsou bezpečné pro lidi. Jednou z vysoce kvalitních barev je Indeko W, které vyniká svými antibakteriálními účinky. Je vhodné nejen to ložnic, obývacích pokojů a kuchyní, ale můžete jej použít i na výmalbu koupelen nebo sklepních prostor. Díky svým mimořádným antibakteriálním vlastnostem je často tato barva používaná v domovech pro seniory, školách a nemocnicích.

Vhodné pro použití v potravinářském průmyslu

Indeko W má certifikát pro nepřímý styk s potravinami a proto je doporučován pro použití v potravinářském průmyslu, jako jsou pivovary, mlékárny, jatka, konzervárny a jiné provozy. Na jeho povrchu nemají bakterie a spory plísní šanci se udržet a přežít.

785407

Parametry

Oblast použití
Interier
Ředění
Vodou
Vzhled
Matný
Struktura
Hladká

Specifické reference

ean13
4002381790439