• Sleva
Jupol Classic
  • Jupol Classic

Jupol Classic bílá

Paropropustná malířská barva
161 Kč
129 Kč Ušetříte 20%
S DPH
Velikost balení
Počet
Skladem

  • Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h.  Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA! Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h. Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA!
  • Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg. Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg.
  • Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce. Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce.

Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 2 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí. Může se nanášet na různé pevné, suché a čisté podklady – štukové omítky stěn a stropů, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky, reliéfní tapety. Podklad před prvním nátěrem natřeme vodou rozředěnou AKRIL EMULZÍ (1 : 1).

Zatřídění podle EN 13300: odolnost proti oděru za mokra: není odolný, kryvost: třída 3 při 10 m2/l, vzhled: mat.

Příprava a nanášení:

válec, štětec, stříkání

nářadí očistěte ve vodě

Spotřeba:

150 - 190 ml/m2 ve dvou vrstvách, podle hrubosti a savosti podkladu

Balení

2 L, 5 L, 10 L a 15 L

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

možné je tónování DIPI KONCENTRATEM nebo DIPI SUPER COLOREM

Parametry

Oblast použití
Interier
Ředění
Vodou
Vzhled
Matný

Specifické reference

ean13
3831000242179
Známka 
2019-02-19

barva Jupol

vynikající barva,kryje ve dvou vrstvách,rada pro všechny - nechte si starý kýbl / jupol / a z nového přelijete polovinu do starého - do každého kýblu nalijete 1,2L vody je to akorát naředěné / realita Jupol 15L - 80m2 /

  • 2 z of 2 považuje recenzi za užitečnou
Napište vlastní recenzi

Příslušenství