Dulux Trade Vinyl Matt PBW bílá
  • Dulux Trade Vinyl Matt PBW bílá

Dulux Trade Vinyl Matt PBW bílá

Vinylová disperzní malířská barva prémiové kvality
530 Kč
S DPH
Velikost balení
Počet
Skladem

  • Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h.  Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA! Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h. Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA!
  • Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg. Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg.
  • Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce. Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce.

Dulux Trade Vinyl Matt je vinylová disperzní malířská barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru. Vyniká svou dokonalou krycí schopností, aplikačními vlastnostmi, vysokou otěruodolností a omyvatelností.

Upozornění:

Plná omyvatelnost barvy je dosažena až po vyzrání nového nátěru po dobu 28 dní (dle normy ČSN EN 13300).

Nanášení:

Barvu před nátěrem nemíchejte, neřeďte ani nepřidávejte cizí složky. Barvu nanášejte štětcem nebo válečkem s krátkým vlasem v 1–2 vrstvách v intervalu 2–4 hodin. Okolní teplota a teplota povrchu by měly být v rozmezí +10 až +28 °C. Relativní vlhkost by měla být nižší než 80 %.

Upozornění:

Typ, povrch a předchozí nátěr ovlivňují výsledný odstín nátěru, proto doporučujeme provést zkušební nátěr před finální aplikací. Při renovačních nátěrech povrchů, které jsou v dobrém stavu a mají podobnou barvu, může být jedna vrstva barvy dostačující. Po předchozích technických zkouškách je možné barvu nanášet i stříkáním.

Doba schnutí:

Interval mezi nanášením jednotlivých vrstev 2–4 hodiny. Nátěr je suchý na dotyk po 2 hodinách. Platí pro jednu vrstvu o standardní tloušťce při teplotě +20 °C a relativní vlhkosti vzduchu 50 %, při dobrém větrání. Snížení teploty nebo zvýšení vlhkosti může prodloužit dobu schnutí.

Balení:

Bílá matná v 2,5, 5 a 10 l balení.

Teoretická vydatnost:

Až 18 m2/litr v jedné vrstvě na hladkém a správně připraveném podkladu.

Čištění nářadí:

Ihned po aplikaci očistěte vodou. Před čištěním odstraňte ze štětce co nejvíce barvy.

Skladování:

Výrobek si uchová své užitné vlastnosti v původním neotevřeném obalu minimálně do 24 měsíců od data uvedeného na víčku. Při dopravě a skladování chraňte před mrazem. Skladujte v suchém skladu při teplotách 5–30 °C.

Parametry

Oblast použití
Interier
Ředění
Vodou
Vzhled
Matný

Specifické reference

ean13
5010212561140