Fermežová barva Needle KZA-1
  • Fermežová barva Needle KZA-1

Fermežová barva Needle KZA-1

Krycí nátěr na bázi lněné fermeže a minerálních pigmentů.
490 Kč
S DPH
Velikost balení
Počet
Skladem

  • Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h.  Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA! Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h. Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA!
  • Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg. Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg.
  • Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce. Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce.
Paint (olejová barva) je vyrobena z lněného oleje, minerálních pigmentů a pojiv nejvyšší kvality, s nulovou hodnotou VOC.  

Barva se vsákne hluboko do dřeva a sjednotí finální vzhled. Zvyšuje odolnost proti oděru, ochraňuje před vlivem životního prostředí (jako je UV záření, vlhkost, atd.). Technologie umožňuje ochranu a obarvení dřeva již při jedné vrstvě. 

Použití: V interiéru i exteriéru: dřevěné fasády, srubové domy, zdi, stropy, zábradlí, zahradní nábytek, restaurátorské práce (fasády, schodiště, okenní tabule, atd.) a dětské hračky. 
 
Barvu lze použít i na kámen, cihlu nebo kov. Díky trvalé pružnosti a vodoodpudivosti chrání kovový podklad i v exteriéru. Barva je pochozí a je vhodná i pro nátěry teras a dřevěných podlah. 

Dostupný v 11 odstínech: Swan, Pigeon, Peppermint, Raven, Owl, Rabbit, Lemon, Melon, Marigold, Poppy, Squirrel 

 *Na objednání vyrobíme odstín podle vzorkovnice NCS nebo RAL při min. odběru 5L
 
 
Výrobek je na bázi lněného oleje, který je zahříván pokročilou technologií. Během procesu zahřívání dojde k polymerizaci a oxidaci oleje zároveň, což vylepšuje užitnou hodnotu výrobku - zkracuje dobu schnutí, olej proniká hlouběji do dřeva, zvýší tvrdost a mechanickou odolnost,
Osahuje: 
minerální pigment - poskytuje nejlepší ochranu proti UV 
přírodní pojivo - dodává kryvost už v 1 vrstvě
Spotřeba:
  • Řezivo ≈ 4-7 m²/ 1 l
  • Hoblované dřevo ≈ 12-15 m²/ 1 l
  • Tvrdé dřevo ≈ 36 m²/ 1 l
 *Tyto spotřeby jsou pouze orientační. Upozorňujeme, že skutečná spotřeba závisí na druhu dřeva a způsobu přípravy. Z toho důvodu doporučujeme, aby se provedl zkušební vzorek, na základě kterého bude stanovena přesná spotřeba.
 
 
Více informací na: www.painteco.cz

Parametry

Oblast použití
Exterier / interier
Ředění
Fermež

Specifické reference

ean13
4751017291207