• Sleva
Crown Feature Wall Matt 1,25L - Quick Kiss
  • Crown Feature Wall Matt 1,25L - Quick Kiss

Crown Feature Wall Matt 1,25L - Quick Kiss

Interiérový matný nátěr. Výrazné odstíny. Neobsahuje ředidla - BreathEasy Technologie.
350 Kč
175 Kč Ušetříte 50%
S DPH
Počet
Skladem

  • Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h.  Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA! Vlastní doprava po Praze: Zboží rozvážíme pouze po Praze mezi 9h až 16h. Objednávky nad 5000 Kč doručíme ZDARMA!
  • Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg. Toptrans - Balíková přeprava: Položky ve Vaší balíkové zásilce můžou vážit max. 30 Kg.
  • Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce. Toptrans - Paletová přeprava: Pro zásilky nad 30 Kg zajistíme výhodnou paletovou přepravu. Cena závisí na hmotnosti zásilky a vzdálenosti viz. ceník přepravce.

Feature Wall je kolekce sytích odstínů. Barvy se používají k zvýraznění prvků v interiéru. Vyborně se kombinuje s odstíny z Crown Matt kolekce.

Nátěr se snadno aplikuke má výbornou krycí schopnost.

Vyrobeno v Anglii -  Crown Paints Ltd.

  Vydatnost: 12 m²/l v jedné vrstvě
  Vrstvy: 2
  vodou ředitelný výrobek
  Ředění: 0%
  Ředění: 0-5%
  Ředění: 0-15% max, podle vybavení

Technické charakteristiky

  • Obsah organických těkavých látek (VOC): minimální
  • Vzhled povrchu: matný
  • Vysýchání 2 až 4 hodiny
Výrobek využívá technologie BreathEasy® - 99% Free VOC Neobsahuje skoro žádná ředidla. Při aplikaci a čerstvě po vymalování neobtěžuje nepříjemným zápachem.
Matchpot 40ml testr je trocha barvy ve vybraném odstínu v tubě s houbičkou (jako krém na boty). Lze využít k opravě odřených ploch, nebo jako vzorek odtínu na vyzkoušení.
Pokud si chcete prohlédnout odstín před zakoupením. Na objednání natřeme vzorovou kartičku velikosti A5 ve vybraném odstínu, kterou Vám do 3 dnů odešleme. (*Zobrazený odstín na monitoru se může lišit od skutečnosti)

Parametry

Oblast použití
Interier
Ředění
Vodou