Centrum pro zateplení budov a fasádní povrchové úpravy v Praze

AKCE: Omítky Jubizol

Využijte jedinečné akční nabídky: Nakupte u nás omítky JUBIZOL a my Vám vybrané světlé odstíny domícháme zdarma. Odstíny si můžete vybrat na stránce www.jub.cz a nebo v naší prodejně, kde máme všechny dostupné odstíny na vzorových deskách.

Název Výrobku Balení 25 Kg

Popis

Vlastnosti

Běžná cena

Akční cena

JUBIZOL Nano Finish 1,5 / 2,0

star01.pngstar01.pngstar01.pngstar01.pngstar01.pngstar01.png

Silikonová báze s NANO částicenmi.

Samočistící a fotokatalytický efekt. Výjmečně vysoce vodoodpudivá, vysoce paropropustná. Fungicidní a algicidní ochranný účinek.

2.057,-

1.234,-

JUBIZOL Silicone Finish XS 1,5

star01.pngstar01.pngstar01.pngstar01.png

(*znáte z letáku)

Silikonová báze.

Vysoce vodoodpudivá, vysoce paropropustná. Fungicidní a algicidní ochranný účinek.

1.561,-

1030,-

JUBIZOL Acryl Finish XS 1,5

star01.pngstar01.png

(*znáte z letáku)

Akrylátová báze.

Vysoce vodoodpudivá.

1.246,-

916,-

JUBIZOL Silicate Finish 1,5 / 2,0 / 2,5

Silikátová báze na staré a historické budovy.

Výjmečně vysoce paropropustná s fungicidním a algicidním ochranným účinkem.

1.373,-

1.065,-

Doba trvání akce: do vyprodání sezóních zásob

Řekněte si o zpracování cenové nabídky na zateplení domu
OLDŘICH MACHÁČEK - Projektový manažer

T: +420 774 460 246 E: machacek@barvyadex.cz

Proč zvolit fasádu Jubizol

Uspořte až 40 % energie. Úspory po zateplení se neprojeví pouze v zimě, ale během celého roku, protože v horkých dnech je objekty třeba ochlazovat. Aplikací tepelně izolačního systému JUBIZOL s dostatečnou tloušťkou izolačního materiálu můžeme spotřebu energie na vytápění a chlazení snížit až o 40 %.

Zvyšte hodnotu svého objektu. Kvalitně tepelně izolovaný objekt má vyšší tržní hodnotu. V zemích Evropské unie musí mít každá novostavba vystaven „průkaz energetické náročnosti“, v němž je mj. uvedeno zařazení budovy do třídy energetické náročnosti – podobně, jako je tomu u domácích spotřebičů. Čím menší je energetická náročnost objektu, tím vyšší je i jeho tržní hodnota.

Zajistěte kvalitu a trvanlivost objektu s garancí až 25 let. Dlouholetým výzkumem a pečlivou kombinací složek tepelně izolačního systému jsme dosáhli maximálních synergických účinků. Pomocí procesů zrychleného stárnutí a tepelnými šoky v klimatických komorách jsme se přesvědčili o dlouhé životnosti systémů JUBIZOL, a to i v nejnáročnějších podmínkách použití. Tepelně izolační systém JUBIZOL představuje dlouhodobou a promyšlenou investici, a proto na něj JUB poskytuje garanci až 25 let.

Vylepšete estetický vzhled objektu. Tepelně izolační systémy JUBIZOL jsou zárukou špičkových řešení v oblasti estetického působení objektů. Vrchní omítky umožňují provádění fasád v hlazené nebo drásané struktuře s různou zrnitostí. Systémy JUBIZOL nabízejí také výběr velkého množství barevných odstínů a zaručují jejich špičkovou stálost.

Šetřete životní prostředí. Tepelná izolace JUBIZOL EPS má ve srovnání s jinými izolačními materiály pro kontaktní fasády velmi nízký ekologický indikátor ΔOI3 vztažený na funkční jednotku 1 m2 (splňující stanovené parametry). Hodnoty jsou srovnatelné s izolacemi rostlinného původu (jako jsou např. dřevovláknité desky) a přibližně dvakrát nižší než u tepelné izolace z minerální vaty. Směrnici pro stanovení tohoto ekologického indikátoru připravil Rakouský institut stavební biologie a ekologie IBO za účelem standardizace výpočtu dopadu budov na životní prostředí během celého jejich životního cyklu.

JUBIZOL - nabízí vždy více. Pro funkčnost a účinnost tepelně izolačního systému je velmi důležitá kvalita jednotlivých složek, protože každá z nich má svůj význam a ovlivňuje kvalitu celého tepelně izolačního systému.

Dodáváme všechny složky našeho tepelně izolačního systému. Pro optimální funkčnost systému se ujistěte, zda jsou všechny komponenty označeny logem JUB JUBIZOL. Volbou zateplovacího systému JUBIZOL získáte výhody, které vám usnadní výběr a montáž našich materiálů.

Skladba zateplovacího systému Jubizol

schéma zateplovacího systému JUBIZOL

Vrsva Složka
1 lepidlo tepelně izolačního podkladu
2 tepelně izolační podklad (desky z polystyrenu nebo lamely z minerální vlny)
3 talířové hmoždinky
4 základní omítka (spodní a hodní vrstva)
5 armovací mřížka
6 základní nátěr (podbarvení))
7 dekorativní omítka