Dodací lhůty a vyzvednutí objednávky na prodejně

U většiny výrobků v detailním popisu je uveden stav.

SKLADEM - výrobek je ve skladu u prodejny, nebo v centrálním skladu. Tyto výrobky expedujeme zpravidla do dvou dní

EXPEDUJEME DO X DNÍ - výrobky zpravidla posíláme do uvedeného počtu dní

NA OBJEDNÁNÍ - výrobek objednáme u dodavatele. Dodání se může o pár dní prodloužit.

VYPRODÁNO
- vyrobek není k dispozici a není možné jej u dodavatele objednat (určitě nám zavolejte a zkusíme pro Vás najít vhodné řešení)Možnosti dopravy zásilek

Vyberte způsob dopravy. Cena dopravy závisí: na dodací adrese (jsou stanoveny rozdílné paušální ceny pro Česko a Slovensko), zvoleném dopravci, hmotnosti zásilky. Každý dopravce má stanovený váhový rozsah zásilky. Pokud je hmotnost zásilky vyšší, než maximální dovolená hmotnost přepravy, není možné daného dopravce zvolit (nebude k dispozici).

 E-shop automaticky vypočítá hmotnost všech položek ve Vaší objednávce a zobrazí možné metody doručení a cenu za doručení (1l barvy zpravidla váží více než 1 kg).

Dodací podmínky: se řídí aktuálními obchodními podmínkami zvoleného dopravce. Zásilku je nutné vyzvednout nebo převzít v termínu dle podmínek jednotlivých dopravců, obvykle do tří dnů od odeslání zásilky. Přesné podmínky uvádí jednotlivý dopravci na svých webových stránkách. Nevyzvednutá zásilka bude automaticky odeslána zpět prodávajícímu a kupujícímu budou účtovány náklady spojené s cenou dopravy v obou směrech, tj. cena zvolené dopravy násobeno dvěma, plus manipulační poplatek ve výši 5% z ceny objednaného zboží, nejméně však 150,- Kč a to i v případě, že cena za odeslání zásilky nebyla účtována.Pokud si chcete vyzvednout objednané zboží v naší prodejně, Vyčkejte na potvrzovací email s předmětem - Objednávka je připravena na prodejně

Před zasláním potvrzovacího emailu nemusí být Vaše objednané zboží k dispozici (část objednávky může být v jiné prodejně).

Potřebujete li zboží dodat v důležité lhůtě. Určitě nám zavolejte před on line objednáním. Uděláme vše, abychom zboží dodali včas! T: 774 460 245


DPD Private - doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den.

O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat, i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.

Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo datum doručení, ve větších městech si zvolit dobu doručení ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00), přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo poslat kurýrovi zprávu.

Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo kartou.

Hmotnost zásilky

Doručení v ČR

Doručení v SR

do 1 kg

121 Kč

380 Kč

do 5 kg

186 Kč

380 Kč

do 12,5 kg

249 Kč

380 Kč

Maximální hmotnost pro kurýrní přepravu je stanovena na celkovou váhu 12,5 Kg (včetně obalů).Objemné zásilky v Praze a okolí (do 10 Km) Vám v dohodnutý čas doručíme osobně. Zavážíme denně od 9 do 16h. Cena za doručení je 480 Kč s DPH. Zásiku lze objednat na dobírku a zaplatit v hotovosti. Maximální hmotnast zásilky je 600 Kg.Pro objednávky položek vážících více jak 12,5 Kg doručujeme zásilky na paletách nebo v balících.

K přepravě využíváme slolečnost Toptrans. Cena za přepravu se vypočítá na základě hmotnosti zásilky a vzdálenosti místa nakládky (Praha 10, PSČ 101 00) a místa doručení.

Pro cenovou nabídku nám zavolejte. Případně se můžete podívat na ceník přepravy Toptrans na www.toptrans.cz