Služby

Dekorativní centrum BARVY ADEX  Vám nabízí celou řadu služeb, které Vám usnadní nakupování.

Jsme odborníky  na barvy, fasády a jejich tónování a na ochranu dřeva. Proto Vám můžeme nabídnout více než kdo jiný. 
V rámci spokojenosti našich zákazníků neustále pracujeme na rozšiřování  služeb a sortimentu dle jejich potřeb a přání. 
S důvěrou se obraťte na dekorativní centrum Barvy Adex Praha. 

OTEVÍRACÍ DOBA
PO-PÁ : 7-18    SO : 8 -13

 

Výhody pro Vás :

Zaručujeme trvale příznivé ceny a profesionální poradenský servis. Jsme přímými dovozci zahraničních značek CROWN, SANDTEX, LEVIS a SAN MARCO  a odběrateli mnoha tuzemských  značek (Luxol, Primalex, Eternal, Industrol, Lignofix) a dalších  výrobců  (Dulux, Jupol, Alkyton) . Pravidelně připravujeme akční slevy na vybrané druhy zboží. Vzhledem k šíři a variabilitě sortimentu zajistíme zákazníkovi vždy  řešení dle jeho požadavků a představ a najdeme optimální úroveň mezi kvalitou a cenou.

  • Speciální podmínky pro firmy a živnostníky 

Pro řemeslníky, stavební firmy a živnostníky z oboru jsme připravili zvýhodněné cenové podmínky, nákup za velkoobchodní ceny a paletové ceny. Jsme flexibilní v přístupu  k našemu zákazníkovi , proto je možné při pravidelných větších odběrech nebo prestižních zakázkách dohodnout  individuální podmínky ušité na míru. Přijďte se informovat.Nechte si zpracovat od nás nabídku

  • Doprava

Nakoupili jste dnes větší množství a nevíte jak odvést materiál domů? Žádný problém. Rádi Vám zajistíme dopravu u nás zakoupeného zboží. Pokud jste nakoupili za více jak 5000,-Kč, odvezeme Vám zboží ZDARMA , kam budete potřebovat.
Kusové zásilky Vám zašleme na dobírku prostřednictvím České pošty, Českých drah anebo společností Top Trans. Balné si neúčtujeme.

  • Poradenský a školící servis

Naši prodavači jsou odborně vyškoleni a rádi Vám poradí s volbou vhodného materiálu, s technologickým postupem práce nebo s odstínem barvy. Předem Vám spočítají, kolik barvy budete potřebovat a kolik Vás to bude stát.
Začátečníky v malování a dekoracích vyškolíme, rádi  vysvětlíme  a prakticky Vám ukážeme, jak na to. 
Profesionálové si mohou u nás kdykoliv objednat odborné proškolení na nové materiály, konzultace a při nich si vyzkoušet nové zpracovatelské techniky. Zároveň mohou využít naše prostory ve vzorkovně na svá jednání s klientem.

  • Záruka kvality

Potrpíte si na kvalitu? U nás ji najdete. Všechny naše produkty jsou vyráběné z kvalitních komponentů. Při tónování odstínů používáme vysoce kvalitní zahraniční pigmenty, zaručující barevnou stálost. Na všechno zboží poskytujeme záruku 2 roky je- li materiál v uzavřeném a neporušeném obalu. Při dodržení technologického postupu zpracování poskytujeme záruku udávanou výrobcem.

  • Bezhotovostní platba

V naší prodejně přijímáme běžné platební karty. Nemáte-li právě na účtě potřebný obnos peněz, zprostředkujeme Vám spotřební úvěr u společnosti Home Credit. K tomu budete potřebovat dva doklady totožnosti, a pak už od nás odcházíte s fasádním nátěrem na celý dům.

  • Míchání barev, nátěrů a omítek na počkání

Tónování barev na počkání je součástí našeho prodeje barev a laků. Používáme k tónování pouze vysoce kvalitní pigmenty, zaručující barevnou stálost. Nabízíme zákazníkům tónování barev prostřednictvím CEAC systému. Tónování barev je určeno nejen pro profesionální malíře  a natěrače, ale pro všechny, kteří si chtějí barvami ve svém okolí, domácnosti, chatě nebo pracovišti zpříjemnit život.

Nevíte si rady s barevností Vašeho interiéru ?  Přijďte se k nám podívat a poradit se. 
V našem dekorativním centru si v klidu u kávy vyberete Váš jedinečný odstín nebo texturu materiálu.
 
Těšíme se na Vaší návštěvu!