IDEÁLNÍ BARVA PRO HOTELY EXISTUJE

 

Clean ExtremeHosté nemusí být ideální, ale barva na stěnách hotelu ano. Ta by měla splňovat takové atributy, aby hotel mohl být v permanentním provozu a zbytečně  netratil tržby kvůli uzavírce z důvodů rekonstrukcí a malování, to když neopatrní hosté  polijí zeď kávou, červeným vínem, nebo jí pocákají kečupem či dokonce krví. Takové skvrny musí jít jednoduše odstranit bez poškození vzhledu nátěru.

Tuto charakteristiku má superodolný anglický nátěr  CLEAN EXTREME  (jak je již patrné z názvu) a proto je u majitelů mezinárodních hotelů a restaurací velmi oblíben a žádán. V posledních dvou letech se díky svým skvělým užitným vlastnostem prosadil také v České republice na několika velmi prestižních projektech, na kterých investoři pochopili otřepanou frázi že „čas jsou peníze“. Připomeneme např. známý projekt mezinárodního laserového centra HiLASE v Dolních Břežanech, mezinárodní a zahraniční školy Riverside School v Praze 6, nebo rekonstrukci vyhlášeného pětihvězdičkového  hotelu  ALCRON s proslulou Michelinskou restaurací v Praze.

 

 CLEAN EXTREME z anglické produkce CROWN Paints  je :                      

  • SUPER OMYVATELNÝ (lze drhnout kartáčem bez poškození)
  • SUPER ODOLNÝ PROTI SKVRNÁM
  • S ROZŠÍŘENOU ŽIVOTNOSTÍ (mnohonásobné čistící cykly)
  • V ŠIROKÉ ŠKÁLE BAREVNÝCH ODSTÍNŮ

img 14CLEAN EXTREME je vhodný pro použití ve všech veřejných i soukromých prostorech je kladen důraz především na estetiku a hygienu a vyžadován vysoký standard. Jedná se tedy nejen o hotelové a restaurační provozy, ale také o sanatoria a lékařské ordinace, galerie a muzea, reprezentační prodejní prostory, školní učebny a v neposlední řadě také domácnosti se všemi  rodinnými mazlíčky.

Kvalita barvy předčí Vaše očekávání. Její vzhled,vlastnosti a dlouholetá trvanlivost jsou garantovány světovými zkušebnami. 

MÁME INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K JEDNOTLIVÝM ZAKÁZKÁM. INVESTORŮM ZARUČUJEME NADSTANDARDNÍ SERVIS. FIRMÁM POSKYTUJEME MNOŽSTEVNÍ SLEVY.