ANTIBAKTERIÁLNÍ BARVY USNADNÍ ŽIVOT ALERGIKŮM

Steracryl AntibacterialImunitní systém člověka reaguje na podráždění alergenem zvýšenou reakcí. Pokud se postižený pohybuje v místech, kde se setkává s látkami, na které je alergický, může alergie přejít do chronické fáze. Proto je nutné v navštěvovaných a užívaných prostorech dodržovat zvýšené hygienické a úklidové režimy. 

Řada antibakteriálních nátěrů STERACRYL od společnosti Crown Trade byla vyvinuta, aby vám pomohla v boji proti bakteriím a alergenům. 

Inovativní řada antibakteriálních produktů Steracryl nabízí kvalitní barvu, jakou můžete od společnosti Crown Trade očekávat. S vědecky formulovaným netoxickým iontovým stříbrným aditivem od SteriTouch®  vytvoří na stěně vysoce odolný antibakteriální nátěr, který brání v šíření a zabíjí bakterie, plísně a houbovité plísně rostoucí na natřených površích.

Antibakteriální nátěr Steracryl výrazně minimalizuje šíření nemocí a infekcí včetně bakterií odolných vůči antibiotikům, např. MRSA, salmonela, E. Colli a další. 

STERYLTOUCHNezávislé laboratorní testy (JIS Z 2801:2000) potvrzují, že antibakteriální produkty Steracryl splňují nejvyšší mezinárodní výrobní a antimikrobiální normy. Antibakteriální Steracryl zabíjí bakterie (99,99%) a brání bakteriím v infikování  obytného, pracovního, rekreačního, lékařského prostředí, jídelen, nemocnic, restaurací, škol a dalších frekventovaných prostor.

Antibakteriální produkty Steracryl ve spojení se SteriTouch® přichází se zárukou antimikrobiálního komponentu výrobku po dobu životnosti nátěru. Jsou extrémně omyvatelné a odolné proti oděru. Velmi snadno se udržují. Dodávají se ve světlých pastelových odstínech.

7_WHITES

 

O antibakteriálních produktech Steracryl nyní víte, že napomáhají snižovat nemocnost. Proto jsou vhodné všude tam, kde chceme omezit  míru rizika nákazy na minimum.

Úspěšně jsou používány v onkologických centrech a dalších nemocničních zařízeních, v domovech pro seniory, léčebnách a sanatoriích, v dětských pavilonech a předškolních zařízeních .  Jsou  samozřejmě také určeny do bytů a domácností, kde chceme ochránit zdraví našich nejbližších, především našich dětí. Je to investice do zdraví, která se vyplácí.

HYGIENICKÉ BARVY STERACRYL ANTIBACTERIAL VÁM POMÁHAJÍ VYTVOŘIT BEZPEČNÝ A ČISTÝ DOMOV.